Aktualności

Lewandowski jak Poterski i Krakowski...

• autor: mieszkogniezno2003, 2016-10-09 10:33

Sobota – dzień hat-tricka

Sobotni dzień obfitował w gole oraz hat-tricki. Poterski i Krakowski jak Lewandowski, a może Lewandowski jak Poterski i Krakowski…

Festiwal hat-tricków zapoczątkował w pierwszej połowie meczu trampkarzy młodszych Mieszka z Orkanem Jarosłowiec kapitan drużyny Jakub Poterski. Reprezentant Kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej po asyście przy pierwszej bramce Oliwiera Eggebrechta dołożył trzy gole ustalając wynik pierwszej połowy na 4:0 (asysty Dominik Krakowski, Maksym Grzeszczak, Mateusz Stelmaszyk).

W drugiej połowie festiwal strzelecki kontynuował pozyskany z Akademii Reissa, prowadzonej przez trenera Radosława Witkowskiego, Dominik Krakowski. Domin drugą połowę rozpoczął asystą do Maksyma Krzemińskiego,  następnie strzelił trzy bramki wyprowadzając gnieźnieński zespół na prowadzenie 7:0 (asysty Jakub Poterski, po odzyskaniu piłki, Maksym Grzeszczak). Gnieźnianom w tym mecz było mało. Dublet dołożył Maksym Grzeszczak (asysty Jakuba Poterskiego). Ostatnią bramkę dołożył Jakub Zioła, ustalając wynik spotkania na 11:0.

Wieczorem w Reprezentacji Polski swojego hat-tricka dołożył najlepszy tego dnia Robert Lewandowski. Zawodnik Bayernu Monachium pozazdrościł ;) młodszym zawodnikom i swoimi bramkami dał cenne zwycięstwo Reprezentacji w meczu eliminacji do Mistrzostw Świata.